Liderlerden deneyim paylaşımları

Liderlerden
deneyim paylaşımları

Kariyerinize yön verirken, liderlerimizin deneyimlerinden faydalanın.

 • Anadolu Grubu

  Liderlik yapmak sadece ekibini yönlendirmek değildir. Liderlik ancak; onları dinleyerek, fikirlerini önemsediğini göstererek ve açık iletişim kurarak gerçekleştirilebilir.


  Tuncay Özilhan
  Yönetim Kurulu Başkanı
 • Anadolu Grubu

  Bilgi birikimi ve profesyonel donanımınız sizi iş hayatında iyi bir yere taşıyabilir. Ancak iyi bir lider olmak için bunlarla birlikte iyi bir insan olmaya da ihtiyacınız olacak.


  Hurşit Zorlu
  İcra Başkanı
 • Migros

  Hedefinize yürürken 3 anahtar hep cebinizde olsun. ‘Tutkulu İnanç’, ‘Azimle Odaklanma’ ve ‘Değişimi Zorlama’.


  Özgür Tort
  Genel Müdür
 • Anadolu Isuzu

  Çalışmak sadece bir ihtiyaç değildir. Katkı sağladığını hisseden, takdir gören ve ekiple birlikte büyüyen çalışan işine bağlanır. Bizler Anadolu Grubu’nda işine ihtiyaç duyan değil, ona yürekten bağlı olan liderleri yaratmak için varız.


  Tuğrul Arıkan
  Genel Müdür
 • Çelik Motor

  Günümüz dünyasından yapay zeka ve otomasyon çok büyük bir hızla gelişiyor ve birçok mesleği de yok ediyor. Ama otomatize edilemeyecek şeyler halen var, yaratıcılık, iç görü ve muhakeme gibi. Fırsatlar burada.


  Özgür Maraş
  Genel Müdür
 • Anadolu Motor

  Liderlik her insana değer vermekle başlar; İnanç, tutku ve azim başarının anahtarlarıdır.


  Serkan Eriş
  Genel Müdür
 • Adel Kalemcilik

  İş yaşamında eşitlik ilkesine inanan bir kurumun çalışanı olduğunuzda, nitelik ve yetkinliklerinizi geliştirdiğiniz ölçüde yönetim kademeleri için değerlendirilmeye alınacağınızı bilirsiniz. Ve bu güven duygusu yaratan bir şey...


  Evrim Hizaler
  Genel Müdür
 • McDonald's

  Sonuç odaklı ve analitik bir yaklaşım iş hayatının olmazsa olmazıdır. Kuvvetli insan ilişkileri ise sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Ancak ne zaman ki, işiniz tutkuya dönüşür, işte o zaman başarıya ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz demektir.


  Oğuz Uçanlar
  Genel Müdür
 • Efestur

  Kariyerinizde ilerlerken olumlu örneklerden olduğu kadar olumsuzlardan da dersler çıkarın. Öğrendiklerinizi bilgi ve deneyiminizle zenginleştirerek kendi yönetici kimliğinizi oluşturmak için bunları zemin olarak kullanın. Kısa vadeli kazanımlara değil, uzun vadeli ve sürdürülebilir modellere odaklanın.


  Nedret Aydemir
  Genel Müdür
 • Anadolu Grubu

  Denemekten korkmayın, hatalarınızdan ders alın ve işinizi tutku ile yapın.


  Tuğban İzzet Aksoy
  Enerji Sektörü Koordinatörü
 • Anadolu Etap

  İşimiz ve hobilerimiz sıklıkla iç içe geçiyor. Zira yaptığımız işi çok seviyoruz; çünkü içinde iyilik ve sağlık var.


  Demir Şarman
  Genel Müdür
 • AND Gayrimenkul

  Fikirler değerlidir. Bu fikirleri hayata geçirebilmek için sorumluluk verebilmek de bir o kadar önemli. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize sorumlulukları bugünden veriyoruz ve onları bu geleceğe hazırlıyoruz.


  Ali Baki Usta
  Genel Müdür
 • Anadolu Bilişim

  Creed filminde, genç nesil kahramanımız, ünlü Rocky’nin antrenman programı yazdığı kağıdın fotoğrafını çekip kağıdı geri veriyor ve gidiyor. Rocky arkasından sesleniyor: “Kağıdı unuttun.” Creed telefonunu gösterip cevap veriyor: "Çoktan buluta gitti". Geleneksel yönetici ile genç yönetici adayları arasındaki en önemli fark işte tam da budur.


  Yakup Kadri Ünal
  Genel Müdür
 • Anadolu Vakfı

  Dijital teknoloji ile bütünleşmiş günümüz dünyasında, bireylerin aralarındaki mesafe ve sınırların ötesinde birbirlerine bağlanmış olmaları, gençlerin geleceklerini şekillendirirken en önemli etken olarak karşılarında duruyor. Rekabet bireysel bazda başlıyor ve global ölçekte... Yetkinliklerimizi bu gerçeğe göre önceliklendirmek ve geliştirmek artık bir seçenek değil zorunluluk.


  Selim Güven
  Genel Müdür
 • Anadolu Sağlık Merkezi

  Her zaman hedef; fark yaratmak ve katma değer sağlamak olmalı. Sıradan ve özensiz işlerden uzaklaştıkça, başarıya yaklaşırsınız.


  Türkan Özilhan Tacir
  Genel Müdür
 • Anadolu Efes Spor Kulübü

  Profesyonel iş hayatının da sporun da
  en önemli parçası takım olmak.
  İş arkadaşlarınızla ne kadar çok birlikte hareket eder ve paylaşımda bulunursanız ortaya çıkacak sonuç o kadar başarılı olacaktır.


  Alper Tunca Yılmaz
  Genel Direktör