“Anadolu Grubu'na Sorun” Portalı - Kullanım Koşulları

1) "Anadolu Grubu'na Sorun" portalı, AG Anadolu Grubu Holding A.Ş. ve iştirakleri ("Anadolu Grubu") tarafından hazırlanan bir soru/cevap portalıdır.

2) "Anadolu Grubu'na Sorun" portalına ve/veya Anadolu Grubu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek Yasal Uyarı hükümleri ile aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş olursunuz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu portalı veya ilgili internet sitesini kullanmayınız.

3) Portalda yayınlanan sorular yalnızca içerik sahibi olan soru ve/veya sorularını ileten kişilere aittir. Soruların içeriği Anadolu Grubu'nun görüş, fikir ve yorumlarını yansıtmayabilir.

4) Portal içerisinde yer alan yazı ve görseller, anlamları değiştirilmeden, kaynak gösterilmek şartıyla yazılı ve görsel basında, diğer blog, forum, internet siteleri ve sosyal ağlarda kullanılabilir.

5) Anadolu Grubu, portal içerisinde yer alan tüm yazıları, bilgileri, cevapları ve sayfa içeriklerini dilediği zaman, dilediği şekilde değiştirme ya da yayından kaldırma hakkına her zaman sahiptir.

6) Portal içerisinde yer alan yazıların, bilgilerin ve cevapların olası yanlışlıklarından, eksikliklerinden veya bu yazı, bilgi ve cevaplarda zaman içinde oluşan değişikliklerden ya da bu yazılara, bilgilere ve cevaplara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ve masraflardan Anadolu Grubu sorumlu değildir. Kullanıcılar tarafından portalda sorulan sorulara verilen cevaplar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, bu cevaplara ve içeriklerine ilişkin olarak Anadolu Grubu tarafından herhangi bir garanti veya taahhüt verilmemektedir.

7) Portal'ı oluşturan her türlü tasarım ve bunun için gerekli materyaller, bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Anadolu Grubu'na aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Anadolu Grubu'nun yazılı iznini almadıkça, Portal'ın belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya Portal'a başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

8) Anadolu Grubu, Portal üzerinden gönderilen soru ve cevapları, sitenin konseptine uygun bulmadığı takdirde yayımlamama hakkına sahiptir.

9) Anadolu Grubu, işbu "Kullanım Koşulları" hükümlerini dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirebilir. Anadolu Grubu'nun değişiklik yaptığı "Kullanım Koşulları" hükümleri uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.